Hakkımızda

     AYHAN-1 İthalat İhracat ve Ltd. Şti.  Hatay ' da 1996 yılında kuruldu. Yaş sebze-meyve ithalatı ve ihracatı yapmakta olan firmamız başta Avrupa ülkeleri olmak üzere  Orta Asya ve Balkan ülkelerine ağırlıklı olarak çalışmaktadır.

     Her türlü yaş sebze ve meyve çeşitlerinin ihracatını yapmakla birlikte ihracatı yapılan ürünlerin ambalajını da üretimi kendi  bünyesinde olan Grup  firması tarafından yapılmaktadır.  Tahta-Plastik Sandık , Euro Palet v.b. ürünler Grup firmasının ağırlıklı üretim mallarıdır.   

     Şirketimiz  kurulduğu yıldan itibaren sürekli büyüme grafiği çizmekte olup , tüketiciye en iyi hizmeti sunmayı  ilke edinmiş , kendi alanında en iyi olmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda gelişen teknolojiyi  ve yenilikleri  takip ederek sürekli  yeni  yatırımlar yapmaktadır. Yapılan her yeni yatırım tüketiciye daha iyi hizmet verme amacını taşımaktadır. Bu amaçla firmamız tüketiciye sunulacak  tüketim  ürünlerini sağlıklı hijyenik ortamlarda muhafaza  edip Avrupa standartlarına uygun olarak ambalajlayıp ihracata hazır hale getirmektedir. Şirketimizin  dört ayrı şubesi aynı ilke ve kararlılıkla hizmet vermektedir.